Блог

Спільнокошт для СУПЕРГОЛ

Козаки, козачки і козаченятка. Ми любимо собі поекспериментувати і побавитись, а тому з стартом продажів СУПЕРГОЛ'а теж вирішили собі зробити челендж в вигляді СПІЛЬНОКОШТА. Але знаєте, не передзамовлення, а таки реально спільнокошт, як на Kickstarter з відблокуванням цілей і якихось бонусів для учасників цього спільнокошту. Але все помаленьку. Розпочнемо з інформації про гру!
СУПЕРГОЛ (або в оригіналі Crazy Kick) це дуже проста сімейна командна гра в режимі реального часу з сімейства ігор Ligretto від знаменитого автора Рейнера Стокхаузена (автор ігор "Альтіплано", "Орлеанс" та інших). Гра отримала нагороду як краща сімейна гра Schweizer Spielepreis. Гравці діляться на дві команди і швидко кладуть перед собою свої карти у пошуках воротаря. Карти ми кладемо на кілька колод, кількість яких залежить від того, скільки людей у кожній з команд. Починаємо гру помістивши картку посередині столу. Тепер одна команда намагається передати м'яч іншому гравцеві своєї команди, тоді як інша команда намагається перехопити його. Кожного разу, коли карта збігається, ми ставимо її на ігрове поле. Ми граємо, поки хтось із гравців не покладе на поле карту ГОЛ!
Перемагає команда, яка першою заб’є п’ятий гол. Поки гравці шукають необхідну їм картку, вони голосно викрикують ім'я футболіста, якого намагаються знайти. Це дуже гучна, швидка і весела сімейна гра. Польський видавець гри приготував прекрасний промоційний ролик який показує і механіку гри, і враження гравців і емоції.

Трішки історії. Це був перший підписаний наш контракт ще в 2019 році. В принципі, думки про видавництво появились коли познайомився з цією грою років з 5 назад і розумів що нам потрібна така гра в Україні. Вона прекрасна усім: це командна гра (як Кодові Імена), вона гучна (привертає увагу) і вона така, що майже не набридає. Не потрібно бути фанатом футболу чи настільних ігор, щоб стати фанатом гри СУПЕРГОЛ. В 2017-2018 році, куди б я не приходив до когось в гості я завжди приносив її, і я не знаю жодної людини чи жодної тусовки, де б вона не зайшла.

Наша версія: ми дуже заморочились з виходом нашої версії докладаючи максимальних зусиль. Вона мала вийти минулого року, але так як відмінили чи перенесли всі великі події зокрема і Euro 2020 (на 2021 рік) ми теж вирішили перенести вихід гри. Цього разу ми видамо її, навіть якщо перенесуть всі події футбольні на 2022 рік! Ми купили права теж на наших українських козаків, що дозволило нам зробити матч козаків проти зірок футболу! В нас є останні обдумування/обговорення щодо деяких деталей по дизайну на карті, але в березні гра вже точно піде до друку, а в квітні-травні з'явиться в продажі в усіх магазинах. 

Що ми пропонуємо? Спільнокошт -  а точніше його варіант, який ми дуже хочемо спробувати буде полягати в тому, що ті хто долучаться до передзамовлення отримають якісь унікальні переваги (в нашому випадку різні прикольні речі), порівняно з тими хто купуватиме гру уже на етапі готовності. Якщо Вам гра цікава, і Ви розумієте що і так її купите рано чи пізно, то запрошуємо долучитись до спільнокошту і отримати одразу багато класних несподіванок! Просимо звернути увагу, що ми не сидимо і не перевіряємо постійно кількість замовлень, а тому часом оновлення може відставати на кілька годин чи навіть добу.
УВАГА! Замовити можна до 28-го лютого і отримати цілу купу відблокованих бонусів. Ми будемо розблоковувати різні цілі, і дописувати що саме отримають наші учасники спільнокошту, які долучаться до нашої ініціативи. Ну що ж, погнали!

ЗАМОВЛЯТИ ТУТ

ВІДБЛОКОВАНІ ЦІЛІ

- Кожен учасник отримає 4 нано гри з нашої лінійки КИШЕНЬКОВИХ ІГОР.

- УНІКАЛЬНИЙ (EXCLUSIVE) набір підставок для напоїв, які механічно впроваджені в гру, і містять в собі ігровий елемент;

НАСТУПНА ЦІЛЬ: [10 640 грн./15 000 грн.]  СУВЕНІРНА (EXCLUSIVE) відкривачка для металевих кришечок.