Блог

Найкращі подарунки - настільні ігри


Цикл зимових свят це один з найпрекрасніших періодів у році: Миколая, Різдвяні свята, Новорічні свята і т.д. Тільки встигай згадувати колядки та щедрівки, відвідувати родину і друзів та весело та наповнено проводити ці дні. Але як же в гості без подарунка? І що ж обрати? Настільні ігри стали одним з найпопулярніших подарунків у 2020 році як серед дітей, так і дорослих. Ми вирішили тобі допомогти з підбором гри в вигляді подарунка, щоб вибір був якомога простішим.

Настільна гра "Перудо"

СВІТОВИЙ ХІТ, ПЕРЕМОЖЕЦЬ НАЙПРЕСТИЖНІШИХ ПРЕМІЙ SPIEL DES JAHRES, LUDOTECA IDEALE i ARETS SPELE 
РЕКОМЕНДУЄМО: для сімейних гравців, для вечірок, для любителів блефу, для любителів покеру, для любителів ігор з кубиками.
Час гри: 15 хвилин ;
Кількість гравців: від 2 до 4. Купивши два набори можна грати до 8 осіб ;
Вік: від 8 років ;
Мова: мовонезалежна, правила українською, польською, білоруською, кримськотатарською та російською мовами ;
Перудо - гра в кості родом з Перу. Найпопулярніша гра в країнах Латинської Америки. Перудо належить до класичних настільних ігор і її можна прирівняти до го, шахів, нардів і т.д. Механічно гра Перудо є схожою грою до покеру: кожен володіє частиною інформації і намагається аналізуючи та блефуючи залишитись в грі якомога довше.
Українська версія гри Перудо розроблена в стилістиці відомого коміксу ХАРАКТЕРНИК.


Настільна гра "Борщ"

НАША ЦЬОГОРІЧНА НОВИНКА 
РЕКОМЕНДУЄМО: для сімейних гравців, для вечірок, для любителів блефу, для любителів карткових ігор.
Час гри: 16 хвилин;
Кількість гравців: від 2 до 4;
Вік: від 8 років;
Мова: українська;
"Борщ" - це гра про запам'ятовування, аналіз і випадковість. Усі гравці грають за фермерів і наввипередки готують борщ. В свій хід Ви або годуєте шкідника, або підкидаєте інгредієнт в загальний казанок. Слідкуйте щоб не готувати занадто довго, інакше Ваші колеги можуть з'їсти Борщ швидше.


Настільна гра "Плямки"

РЕКОМЕНДУЄМО: для початківців, для гравців з мінімальним досвідом, для любителів абстрактних ігор, для любителів карткових ігор.
Час гри: 10 хвилин;
Кільсть гравців: для 2;
Вік: від 6 років;
Мова: мовонезалежна, правила українською та російською;
"Плямки" - це абстрактна гра для двох гравців з елементами стратегії і аналізу. Ви з суперником беретесь одразу в трьох критеріях, намагаючись збудувати якнайдовшу лінію, якнайбільший заповнений простір і зібрати найбільше плямок свого кольору. Прості правила загравання карток робить її легкою в поясненні і Ви дуже легко зможете навчити грати в неї друзів, батьків чи бабусю з дідусем.


Настільна гра "IN VINO MORTE"

РЕКОМЕНДУЄМО: для вечірок, для любителів блефу, для любителів мафії, для поціновувачів вина.
Час гри: 5 хвилин;
Кількість гравців: від 2 до 18;
Вік: від 8 років;
Мова: мовонезалежна, правила українською та російською мовами;
"In Vino Morte" - це кишенькова компанійська гра з елементами блефу та дедукці, схожа до мафіїї. У грі ведучий свідомо роздає карти з вином або отрутою усім гравцям, і в свій хід кожен гравець має можливість випити його, або обмінятися з іншим гравцем. Швидка й легка гра, в яку можна грати навіть в 18 осіб! Разом з грою видаємо також міні-додаток: CASEUS VITAE. Настільна гра "Мегаполіс"

СВІТОВИЙ ХІТ, ГРА НОМІНОВАНА НА GOLDEN GEEK BEST SOLO & GOLDEN GEEK BEST CARD GAMES  
РЕКОМЕНДУЄМО: для гравців з досвідом, для любителів абстрактних ігор, для любителів карткових ігор, для любителів загадок та головоломок, для любителів математичних задачок, для любителів грати наодинці.
Час гри: 20 хвилин;
Кількість гравців: від 1 до 4;
Вік: від 8 років;
Мова: українська;
"Мегаполіс". Стратегічна гра в котрій ви займаєтесь проєктуванням мегаполісу. Усі гравці разом грають проти гри (можна розгадувати задачки і самому в соло), і Ви або переможете разом виконавши відповідні вимоги, або ж усі програєте. Змінна систему балів робить гру неповторною і дякуючи цьому партії не бувають однаковими! В комплекті також 4 міні-додатки: Пляжі, Пам'ятки, Будмайданчик та Руйнозавр!


Настільна гра "Духи лісу"

НАШ ХІТ 2020 РОКУ. ДРУГИЙ ТИРАЖ 
Час гри: 16 хвилин;
Кількість гравців: від 2 до 4;
Вік: від 8 років;
Мова: українська;
"Духи Лісу" - це сімейна гра з механіками блефу та дедукції. Ви прогулюєтесь лісом шукаючи духів з карпатської міфології: мавки, чугайстри, лісовик, арідник, щезник та багато інших. Подивіться на картку і скажіть своїм друзям, якого персонажа ви бачите. Після цього, скористайтесь з його здібностей. Ви можете сказати правду, а можете блефувати. Якщо ж Вас запідозрили, то будьте обережними: неправильний хід, і Вас очікує "омана"або ж "Блудом"! Якщо вже блефуєте, робіть це добре.