Блог

Свідомі рекомендують KOZAK Games

Навіть у час сучасних технологій популярність настільних ігор не згасає. У них продовжують грати під час вечорів, проведених із сім’єю, чи зустрічей з друзями, а цілі колекції настільних ігор часто можна зустріти у різноманітних публічних закладах.

З 2020 року в Україні з’явився виробник настільних ігор KOZAK GAMES, на балансі якого є сім успішно реалізованих проєктів: «Перудо», «Духи лісу», «IN VINO MORTЕ», «Плямки», «Борщ», «Тустань» та «Мегаполіс».

Свою діяльність команда розпочала із серії кишенькових маленьких ігор, розроблених у Сполучених Штатах Америки. Пізніше вони стали купувати ліцензії до ігор по всьому світу та адаптовувати їх під близькі для України тематики. Так, наприклад, ігри, які в США видаються у тематиці відьом та селян, у нас локалізували під карпатську міфологію, гру про американське рагу (stew) - під борщ, а футбольну кооперативну гру Crazy Kick - під протистояння збірної світу команді козаків.

Окрім того, серед перемог команди є вихід у світ гри «Перудо», що родом із латинської Америки, одразу кількома мовами: українською, білоруською, польською, російською та кримськотатарською. А вже у 2021 році розробники видадуть 12 ігор на поштових листівках, які легко можна буде надсилати своїм друзям.

Наразі команда саме готує до виходу нову гру «Супергол», яку можна передзамовити на Спільнокошті.

«Ті, хто долучаться до передзамовлення, отримають певні унікальні переваги (у нашому випадку - різні прикольні речі), на відміну від тих, хто купуватиме гру уже на етапі готовності», — розповідають творці.

На сайті KOZAK Games можна прочитати детальніше про кожну з ігор, а також переглянути огляди до них.