Блог

Підписка 2021: Гра на листівці

З першого дня нашого існування ми завжди говоримо про нашу мрію - модель ведення бізнесу через підписку. Звісно, що підписка є дуже зручною для віртуальних продуктів (підписка від Playstation на нові ігри і онлайн сервіси, підписка на серіали від Netflix, Disney чи HBO, підписки на якісь курси чи електронні журнали), і має дуже багато важчих процесів, коли це стосується фізичного продукту. В 2020 році ми спробували нашу першу підписку, яка зібрала трішки більше десятка людей і це була перша наша спроба почати будувати спільноту людей, які нам довіряють. Нам неймовірно приємно, що більшість з них уже оформили нову підписку - це означає що ми виправдали їхні очікування. Ми зрозуміли що ми не врахували, і спробували покращити модель уже в 2021 році. Тепер наша підписка є щомісячною, Ви можете підписатись на неї до останнього дня поточного місяця, і вже 1-го числа ми вишлемо Вам нову гру. Скажімо, якщо з 1-го січня до 31-го січня Ви зайдете за цим посиланням, Ви зможете встановити собі щомісячну оплату в розмірі 30 грн. за нашу підписку, і щомісяця отримувати від нас нову гру. Якщо Ви зробите це вже наступного місяця, то також отримаєте гру, але яка вже відповідатиме тому місяцю.

Гра на листівці

Січень: Тустань;

Лютий: Королівська гра Ур;

Березень: Лицарський поєдинок;

Квітень: Кібервовки;

Травень: Скарби Мікрокраю;

Червень: Пальцемафія;

Ігри на листівках ми теж додаємо до нашої серії кишенькових ігор. Деякі з цих ігор будуть доступні в магазині у нас на сайті. Деякі, можна буде зустріти в магазинах наших друзів і партнерів. Та будуть і ігри, ліцензії на які ми маємо дуже обмежені, і друкуватимуться вони рівно такою кількістю, яку підписники замовлять. Тому, якщо Ви колекціонер, то дуже рекомендуємо Вам звернути увагу, адже потім дістати свою копію буде дуже важко.
Якщо Ви не колекціонер, а просто любитель грати в настільні ігри. Що ж тоді? Ви маєте змогу щомісяця придивлятись чи цікавить Вас конкретна гри чи ні, і підключати або відключати підписку в залежності від вподобань. Також, Ви можете купити одну з ігор у нашій крамничці (але доставку доведеться оплачувати уже Вам). Кожна гра є унікальною, має дуже різні механіки, часом буде потребувати додаткових компонентів, часом її потрібно буде порізати чи розділити на інші компоненти, та завжди це є новий ігровий досвід. Найважливіше для нас це те, що цим неймовірним ігровим досвідом Ви можете ділитись з Вашими рідними і друзями! Ви можете висилати листівки на Дні народження, свята, чи просто нагадатись про себе ;) 
Яка різниця між двома варіантами підписки? При підписці за 30 грн., ви вказуєте адресу куди ми висилаємо Вам гру наклеївши марку. Ми можемо надіслати гру як і Вам, так і комусь з ваших рідних чи друзів, зробивши помітку що гра від Вас.
Інший же варіант підписки передбачає що ви отримаєте набір листівок в конверті, і вже самі купуватимете марки, підписуватимете їх і розсилатимете чи даруватимете своїм друзям. Як в одному, так і в другому випадку, ви отримуєте гру вже вдома приблизно з 33% знижки. 
-----
Пальцемафія (Червень 2021)
Уявляєте собі гру Мафія, де лише одна мафія, яка убиває усіх доторком пальця? А якщо уявити що усі мирні жителі це теж пальці, які розміщуються на листівці і пробують відчути хто і звідки стріляв? Дуже весела сімейна гра від японського дизайнера Джун-Ічі Шінде для 4-8 гравців.
Скарби Мікрокраю (травень 2021)
"Десь на цьому острові повинен бути якийсь скарб ... чи не так?"
Скарби Мікрокраю - це гра для двох гравців про те, щоб викопати скарби суперника, перш ніж він виявить ваш! Гравці починають гру, вибираючи, де сховати свій скарб на карті. Кожного ходу гравці можуть задавати запитання про те, де знаходиться скарб, або вгадати точне місцезнаходження скарбу. Виграє гравець, який першим викопав скарб!
Кібервовки (квітень 2021)
Рольова мікро-гра для компанії від двох до семи гравців. Гравці будують кібервовка з сильними і слабкими сторонами, щоб виконувати різні місії. Для перемоги не потрібно виживати, потрібно лише виконати місію. Гра складається з трьох раундів. У кожному раунді гравці повинні долати виклики за допомогою спільних кидків кубиків і побудови історії. Гра закінчується, коли завершується фінальний раунд, або коли всі гравці мертві, залежно від того, що настане раніше.
Лицарський поєдинок (березень 2021)
Гра для двох гравців, де основним завданням потрібно обирати вдалий час та спосіб атаки суперника. Гра має математичну складову і механіку схожу до «камінь-ножиці-папір» (коли кожен тип атаки має спеціальні властивості проти інших видів атак). Переможе в Лицарському поєдинку гравець, який першим скине суперника з коня!
Королівська гра Ур (лютий 2021)
Відома також як Гра двадцяти квадратів - одна з найдавніших досліджених настільних ігор для двох гравців, що з'явилася в стародавній Месопотамії приблизно на початку III тисячоліття до н. е. Ймовірно, гра була популярною на всьому Близькому Сході того часу серед усіх верств населення, а її дошки знаходять навіть в досить віддалених від Месопотамії регіонах, таких як Крит і Шрі-Ланка. 
Тустань (січень 2021)
Гра для двох гравців родом з Швеції, в якій Вам доведеться будувати вежі і отримати більше балів ніж Ваш суперник. Орієнтовний час партії: 10 хв. З листівки Ви вирізаєте спеціальні жетони в двох кольорах для кожного з гравців і викладаючи по черзі виконуєте спеціальні дії вказані на них. Правила в грі дуже прості, адже Вам просто необхідно здобути більше балів будуючи вежі і використовуючи спеціальні властивості жетонів, однак можливість ходів і стратегічність робить цю гру неймовірно класною.