ЕКОном набір 4 в 1 

Kozak Games
100
В ЕКОном набір входить лльяна торбинка та 4 гри:

"Духи Лісу" - це адаптація гри на блеф та дедукцію "Cunning Folk". Ви прогулюєтесь лісом шукаючи різноманітних духів лісу. Гра познайомить Вас з карпатською міфологією і на вашому шляху Вам можуть трапитися мавки, чугайстри, лісовик, арідник, щезник та багато інших. Подивіться на карту і скажіть своїм друзям, якого персонажа ви бачите, щоб використовувати його здібності. Звичайно, Ви можете збрехати. Ваші опоненти можуть повірити Вам чи запідозрити, але будьте обережними: неправильний хід, і Вас очікує "омана". Двічі, і ви зустрілися з "Блудом"! Будьте дуже уважними і пам'ятайте - якщо блефуєте, робіть це добре.
Детальніше про гру на нашому сайті

"Мегаполіс". Ви з колегами – планувальники міст, котрих найняли для проєктування величезного та успішного мегаполісу! Разом ви повинні збудувати місто, яке влаштує чиновників... а їхні вимоги можуть бути вельми незвичні. Ретельно плануйте забудову, якщо хочете відповідати їхнім високим вимогам! Мегаполіс - це кооперативна гра для 1-4 гравців, в якій Вам доведеться будувати нове місто з нуля. Використовуючи лише 18 карт та змінну систему балів, гра ніколи не буває однаковою!Та це ще не все! Разом з базовою грою ми додаємо 4 міні-додатки, які вже підкорили Америку і нарешті доберуться до нас: Пляжі, Пам'ятки, Будмайданчик та Руйнозавр!
Детальніше про гру на нашому сайті

"In Vino Morte" - це кишенькова компанійська гра з елементами блефу та дедукції.
У грі ведучий вибирає та роздає карти з вином або отрутою усім гравцям, і кожен гравець має можливість зберегти свій напій і випити його, або обмінятися з іншим гравцем. Це швидко, весело і дуже підступно. В гру можна грати до 18 осіб! А що ще не менш важливо, разом з грою ми видаємо одразу й міні-додаток: CASEUS VITAE, який в нашій версії продаватиметься разом з базовою грою. Його прем'єра відбудеться в грудні також і в Америці.
Українська версія гри візуально відрізняється від американської, адже ілюстрації до неї малював Oleksandr Grekhov.
Детальніше про гру на нашому сайті

"Плямки" - це крихітна абстрактна гра для двох гравців, у якій усього 18 карт, проте вона змусить Вас будувати найнеймовірніші стратегії. Заграючи на стіл карти ви будете намагатися перемогти суперника одразу в трьох критеріях збудувавши якнайдовшу лінію, якнайбільший заповнений простір і зібравши найбільше плямок свого кольору. Якщо Ви любите загадки, головоломки чи такі ігри як шахи, нарди, ґо - ця гра стане улюбленою у вашій колекції. Ви зможете зіграти в неї з вашими друзями, батьками, бабусею чи дідусем, адже пояснення правил займуть не більше однієї хвилини.
Детальніше про гру на нашому сайті
Click to order
Total: