Настільна гра на поштовій листівці

Kozak Games
30
Тустань (січень 2021)
Гра для двох гравців родом з Швеції, в якій Вам доведеться будувати вежі і отримати більше балів ніж Ваш суперник. Орієнтовний час партії: 10 хв. З листівки Ви вирізаєте спеціальні жетони в двох кольорах для кожного з гравців і викладаючи по черзі виконуєте спеціальні дії вказані на них. Правила в грі дуже прості, адже Вам просто необхідно здобути більше балів будуючи вежі і використовуючи спеціальні властивості жетонів, однак можливість ходів і стратегічність робить цю гру неймовірно класною.

Королівська гра Ур (лютий 2021)
Відома також як Гра двадцяти квадратів - одна з найдавніших досліджених настільних ігор для двох гравців, що з'явилася в стародавній Месопотамії приблизно на початку III тисячоліття до н. е. Ймовірно, гра була популярною на всьому Близькому Сході того часу серед усіх верств населення, а її дошки знаходять навіть в досить віддалених від Месопотамії регіонах, таких як Крит і Шрі-Ланка.

Лицарський поєдинок (березень 2021)
Гра для двох гравців, де основним завданням потрібно обирати вдалий час та спосіб атаки суперника. Гра має математичну складову і механіку схожу до «камінь-ножиці-папір» (коли кожен тип атаки має спеціальні властивості проти інших видів атак). Переможе в Лицарському поєдинку гравець, який першим скине суперника з коня!

Кібервовки (квітень 2021)
Рольова мікро-гра для компанії від двох до семи гравців. Гравці будують кібервовка з сильними і слабкими сторонами, щоб виконувати різні місії. Для перемоги не потрібно виживати, потрібно лише виконати місію. Гра складається з трьох раундів. У кожному раунді гравці повинні долати виклики за допомогою спільних кидків кубиків і побудови історії. Гра закінчується, коли завершується фінальний раунд, або коли всі гравці мертві, залежно від того, що настане раніше.

Скарби Мікрокраю (травень 2021)
"Десь на цьому острові повинен бути якийсь скарб ... чи не так?"
Скарби Мікрокраю - це гра для двох гравців про те, щоб викопати скарби суперника, перш ніж він виявить ваш! Гравці починають гру, вибираючи, де сховати свій скарб на карті. Кожного ходу гравці можуть задавати запитання про те, де знаходиться скарб, або вгадати точне місцезнаходження скарбу. Виграє гравець, який першим викопав скарб!

Пальцемафія (Червень 2021)
Уявляєте собі гру Мафія, де лише одна мафія, яка убиває усіх доторком пальця? А якщо уявити що усі мирні жителі це теж пальці, які розміщуються на листівці і пробують відчути хто і звідки стріляв? Дуже весела сімейна гра від японського дизайнера Джун-Ічі Шінде для 4-8 гравців.


Детальніше про підписку "Гра на листівці" можна прочитати за посиланням
Click to order
Total: